Ignalinos televizijos laida 2010-11-21

Šioje laidoje: Ignalinoje vyko Baltijos jūros regiono programos – projekto partnerių susitikimas, Sumažinus šviečiančių gatvės žibintų kiekį kas mėnesį sutaupoma apie 9000 litų, baigėsi ligoninės pastato renovacija, Ignalinos daugiabučių renovacijai skirta ES parama, trečias lapkričio sekmadienis – eismo įvykiuose žuvusiųjų diena, pokalbis su gydytoja endokrinologe apie cukrinį diabetą, Tverečiaus pasienio užkarda minėjo 20-ąjį jubiliejų.

1 thoughts on “Ignalinos televizijos laida 2010-11-21

  1. Gerb. Ignalinos TV žurnalistai,

    Prieš skelbdami pavardes ar pareigas prašyčiau Jus pasitikslinti ar taip iš tikrųjų yra. Jūsų laidoje š. m. lapkričio 21 d. reportaže apie Tverečiaus užkardos 20-ties metų jubiliejų vieno iš pirmųjų pasieniečių pavardė buvo paminėta K. Juršėnas, kai ten turėjo būti K. Mačėnas. Taip pat šioje laidoje minimas kaip ilgametis Tverečiaus užkardos vadas V.Beržanskas, kuris šios užkardos vadu niekada nebuvo. Jis galėjo būti minimas kaip ilgametis Ignalinos rinktinės vadas.

    O pabaigai norėčiau paprašyti, kad kitoje Ignalinos TV laidoje ištaisytumėte savo klaidas ir linkiu neįvelti analogiškų netikslumų ateinančiose Jūsų laidose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *